Díky spolupráci našeho spolku s Trojanovicemi nám vedení obce umožnilo získat z Fondu Horečky finance pro rozšíření hřiště na 12 jamek (a úpravu části stávajících). Zavázali jsme se k tomu, že zatímco fond zajistí financování materiálu (pořízení košů, výhozišť a cedulí), náš klub zase společně dalšími aktivními discgolfisty z Frenštátska změny realizuje.


Co všechno se bude letos na hřišti měnit?

  • Přidání nových jamek (11 a 12) a zároveň odstranění kolize mezi současnými jamkami č. 1 a 10.
  • Úprava části jamek
  • Lepší značení.
  • Nová grafika teesignů a infoboardu.

Kdy budou úpravy na hřišti probíhat?

Podle toho, kdy budou mít dobrovolníci čas. Původně jsme rekonstrukci plánovali stihnout během listopadu 2021, ale blízký nástup zimy naše práce odložil na březen 2022. Další úpravy (teesigny, puttovací šnek a navigační systém) pak budeme připravovat

Víme, že úprava hřiště na nějaký čas přinese omezení některých jamek, proto jsme se rozhodli vše realizovat na přelomu podzimu a zimy, když pomalu končí sezóna. Omlouváme se tedy za komplikace, ale věříme, že vám je vynahradíme lepšími herními podmínkami a zajímavějším hřištěm.


Super nápad, chci taky pomoct!

To budeme jedině rádi! Napiš na sebe kontakt na spolkový mail (dgcbeskyd@email.cz) a my ti dáme vědět, kdy budou brigády probíhat.