DGC Beskyd Frenštátsko a Astra, centrum volného času Frenštát pod Radhoštěm vás zvou na první letošní rekovický turnaj – Rekovice Open 2022 – jarní

Jedním z poslání našeho discgolfového klubu je podpora rozvoje discgolfu na Frenštátsku. Toho chceme docílit také pořádáním různých akcí jak pro nováčky (začátečnické turnaje, workshopy atp.), tak zkušené hráče (PDGA turnaje s náročnějším layoutem, letní liga atp.). Turnaj „Rekovice Open“ konaný vždy na jaře a na podzim patří právě do první z nich.

Organizaci tohoto tradičního turnaje jsme od letošního roku převzali od frenštátského centra volného času Astra, které však bude nadále figurovat jako spolupořadatel a pomáhat nám s veřejnou prezentací i přípravou samotného turnaje.

Oproti dřívějším dobám jsme mírně změnili kategorie. Abychom co nejvíce podpořili nové hráče, tak jsme zavedli hned dvě nováčkovské kategorie – MA3 (hráči s maximálně pěti odehranými turnaji) a MA4 (hráči, kteří se ještě nikdy nezúčastnili žádného turnaje). Každý úplný nováček dostane od našeho klubu darem začátečniskdisk do svých discgolfových začátků.

Všechny detaily i informace o formě turnaje, časovém harmonogramu či kategoriích najdete na stránce turnaje na iDiscgolfu (https://idiscgolf.cz/turnaje/952), kde se do turnaje můžete také přihlásit.