Je tomu více než rok, co jsme se rozhodli oživit naše rekovické hřiště „Rekovickou letní discgolfovou ligou“ (RLDL), která si kladla za cíl umožnit našim discgolfistům pravidelnou hru na akci, která je někde na půl cesty mezi tréninkem a turnajem.

RLDL si rychle našla své věrné účastníky, takže teď už za sebou máme její druhý ročník, a je tedy čas přidat zase něco z opačné strany – turnaj určený pro ty, kteří hledají discgolfové výzvy – delší hody, náročnější letové křivky a rozdílovější jamky. Letošní první ročník je takovým odrazovým můstkem, na kterém chceme v budoucnu dále stavět, a turnajovou variantu našeho hřiště ještě více zatraktivnit.

Tímhle turnajem je první ročník „Rekovického Bogey Cupu“, který bude jako jeden z několika desítek turnajů v naší republice sankcionován pod mezinárodní discgolfovou asociací PDGA (úroveň „PDGA C“).

Všechny detaily o turnaji najdete na iDiscgolfu (https://idiscgolf.cz/turnaje/791), níže přikládáme ukázku turnajového layoutu a jamek.

Věříme, že se i Bogey Cup stane každoroční pravidelnou událostí, díky které dostanou místní i přespolní hráči další možnost zazávodit si v krásném prostředí našich Horeček.


Layout

Jamky