To, čeho jsme se už loni báli, se nakonec na začátku ledna opravdu stalo. „Televize“, jak jsme říkali dřevěnému oknu na louce před Rekovicemi, nakonec kvůli slábnoucí konstrukci hned z kraje roku padla za oběť prvním letošním vichrům. Podle informací z vedení obce je zatím další budoucnost televize v řešení, tož až budeme vědět více, tak to sem určitě napíšeme. 🙂

No a abychom při začátku roku přišli i s něčím optimističtějším, tak napíšeme něco k plánům pro letošek. Kromě celé řady akcí (o tom bude samostatný příspěvek) plánujeme zase další zlepšování našeho hřiště. Co konkrétně chceme realizovat?

🥏 Hlavním plánem pro letošek je příprava „rodinného layoutu“, což je označení pro zkrácenou verzi hřiště určenou pro rekreační hráče, noční a putterová kola atp.

🥏 Na dlouhých jamkách (5, 11 a možná i 2) nainstalujeme zkrácené výhoziště, které budou sloužit právě jako výhoziště „rodinného layoutu“, ale také jako dropzóny toho hlavního.

🥏 Poblíž Rekovic přidáme puttovací koš na trénink dohazování.

🥏 Prosečeme nový přechod mezi jamkami 2 a 3, díky kterému nebudou hráči na trojce ohrožovat ty, kdo přichází od dvojky.

To jsou naše hlavní cíle, které chceme určitě realizovat. Dalších plánů máme ale dost, tož uvidíme, jestli se nám povede i něco dalšího. 🙂 Je ale prakticky jisté, že po loňském rozšíření letos nebudeme dělat výraznější zásahy do hlavního 12jamkového layoutu (ve hře je jen mírný posun výhoziště dvojky), ať se hřiště nemění každý rok. 🙂