Ještě v sobotu to vypadalo, že naše otvíračka rekovické sezóny by se měla přejmenovat na „Sněžný turnaj dvojic“. Nakonec nám ale počasí opravdu přálo a celý nedělní odpolední turnaj jsme sehráli v příjemném prosluněném předjaří. ☀️ Věříme, že i díky tomu si všech 31 dvojic akci moc užilo a strávilo na Rekovicích příjemné discgolfové chvilky.

Pro vítěze jsme měli připravené poukazy do restaurace Rekovice, vstupenky na wellness do Hotelu Bartoš nebo vynikající discgolfový dort, který upekla naše skvělá Marcela Reková. Další závodníci „na bedně“ si pak odnesli vynikající kapsičky Trinutka od našeho oblíbeného dodavatele proDiscgolf.cz. 🙂

Díky vysoké účasti se také podařilo vybrat téměř 4500 Kč na drobnou údržbu a menší úpravy na hřišti. Využijeme je především k úpravám okolí výhozišť 1, 3 a 4, kde nás trochu trápí podmáčená půda.

My z DGC Beskyd Frenštátsko jsme moc rádi i za to, že se na přední příčky dostalo hned několik našich členů. V „mixu“ braly beskyďácké dvojice 2. a 3. místo a naši junioři Filip a Milan Bordovští ve své juniorské kategorii dokonce zvítězili. 💪

Kompletní výsledky najdete klasicky na iDiscgolfu: https://idiscgolf.cz/turnaje/1207

P.S. Stejně jako vždy moc děkujeme jak obci Trojanovice za to, že s námi společně rozvíjí to naše krásné rekovické hřiště, tak městu Frenštát pod Radhoštěm za to, že podporuje náš klub a jeho aktivity.