Díky skvělé podpoře vedení obce Trojanovice se podařilo z fondu pro rozvoj Horeček dojednat uvolnění financí na další rozšíření hřiště. Samotnou práci uděláme jako vždy ve volném čase my, takže jsme se rozhodli rozšíření rozdělit na dvě fáze (3 jamky letos, 3 příští rok).

Jamky, které letos přidáváme, jsme testovali a ladili na turnajích i běžných hrách v průběhu jara. 🥏 Jsme moc rádi, že se nám díky nim konečně podaří propojit „horní“ a „dolní“ část hřiště a že po loňských dlouhých lučních jamkách budeme mít také více možností pro zajímavé lesní discgolfové zážitky. 🙂

Při postupném rozvoji Rekovic ale nechceme zapomínat taky na rodinky, děti a rekreační hráče. 👨‍👩‍👧‍👦 Proto během letoška kromě rozšíření pracujeme také na tvorbě zkráceného 9jamkového „rodinného“ layoutu. Dvě ze tří zkrácených výhozišť jsou už na místě, třetí teepad a teesigny přidáme do léta.

Aktuální verzi infoboardu přikládáme k příspěvku. Je možné, že délky se ještě budou při instalaci o nějaký ten metřík měnit, ale základ už je nachystaný. 🙂 Celý 15jamkový layout si můžete vyzkoušet už teď, jen tedy zatím v „punkové“ verzi s klubovými koši a výhozišti označenými kolíky.