Discgolf Club Beskyd Frenštátsko, zapsaný spolek (DGC Beskyd) jsme založili v srpnu 2021 v partě discgolfových nadšenců z okolí Frenštátu. Našim hlavním cílem je sdružování místních discgolfistů, rozvoj jejich herních dovedností a reprezentace Frenštátska na discgolfových ligách a turnajích.

Domovským hřištěm klubu jsou Rekovice na trojanovských Horečkách, kde se ve spolupráci s obcí Trojanovice a dalšími discgolfovými nadšenci staráme jak o údržbu, tak další rozvoj hřiště. Od léta 2021 zde také pořádáme Rekovickou letní discgolfovou ligu a pomáháme na dalších turnajích organizovaných na „našem“ hřišti.

Od jara do podzimu se alespoň část z nás v 90 % případů schází každé úterý od 16:00, takže se můžete kdykoliv přidat a společně si s námi zatrénovat. Často pořádáme jak výjezdy na turnaje, tak víkendové discgolfové výlety po okolních hřištích.

Aktuální členové klubu

Náš klub má aktuálně (březen 2022) 15 členů:

• Petr Bartík
  • Dan Číhal
  • Kuba Hüttl
  • Lucka Hüttl Jakšíková
  • Marian Hüttl
  • Ondra Michna
  • Adam Muras
  • Miriama Murasová
  • Kuba Rek
  • Pavel Rek
  • Marcela Reková
  • Martin Rozsivka
  • Mirek Rozsivka
  • Jirka Skapka
  • Marek Šmahlík

Přidej se k nám

Chceš se k nám připojit a pomáhat tak s rozvojem discgolfu na Frenštátsku? Tak vyplň přihlášku a pošli ji na klubový mail dgcbeskyd@email.cz. Je jen na tobě, jestli se členem staneš proto, že s náma chceš občas zajít potrénovat na hřiště, abys za nás závodil(a) na turnajích, nebo se aktivně zapojíš do pořádání turnajů, ligy a dalších akcí.

Roční klubový poplatek je u nás 200 Kč a slouží především k financování webovek, odměn do soutěží a pro klubové celoroční výzvy. Díky grantové podpoře náš klub hradí svým členům ČADG členství a v obchodě proDiscgolf.cz nakupujeme díky vzájemné spolupráci s 15% slevou. Pro všechny je k dispozici k zápůjčce na výlety nebo trénink na zahradě také Adamův „klubový“ přenosný koš.

Spolupráce s proDiscgolf.cz

Náš klub spolupracuje s internetovým obchodem proDiscgolf.cz. Na námi pořádaných turnajích se tak můžete setkat s proDiscgolfovým prodejním stánkem a odměny nakupujeme výhradně zde. Obchod na oplátku našim členům poskytuje 15% slevu na veškeré discgolfové vybavení.