Původní 10jamkové discgolfové hřiště na Rekovicích vzniklo v srpnu 2016. Náš klub se o něj stará díky spolupráci s obcí Trojanovice od roku 2021. Od té doby jej nejen udržujeme, ale také neustále vylepšujeme. Aktuálně tak na hlavním „červeném“ layoutu najdete už 18 jamek – na rekovických loukách prověříte délku svých hodů, v okolních lesích zase vaši technickou hru. Pokud s discgolfem začínáte nebo si chcete zahrát jenom kratší kolečko, tak zase můžete využít náš alternativní 9jamkový „modrý“ layout.

Pokud jste se na tyhle webovky dostali přes QRko na rekovickém infoboardu a chcete se dozvědět něco o tom, o co v discgolfu vlastně jde, tak doporučíme hned několik skvěle zpracovaných stránek. 🙂

  • Základní informace o tom, co je discgolf, pěkně zpracovala parta z DGC Albium na svých webovkách.
  • Jak s discgolfem začít, vybrat disky a správně házet vám ukážou kluci z proDiscgolfu v sérii instruktážních videí „Jak na discgolf„.
  • No a když nevíte, kam byste si mohli zajet zahrát, tak navštivte průběžně aktualizovanou mapu všech českých discgolfových hřišť.

Mapa hřiště


Akce na hřišti

Plakát se seznamem akcí v roce 2023 (formát Adobe PDF)


Hlavní akce a turnaje
Menší speciální turnaje, přátelská setkání, výukové lekce

Hlavní akce a turnaje
Menší speciální turnaje, přátelská setkání, výukové lekce

2021


Odkazy

Stránky věnované rekovickému hřišti na:


Možnost zapůjčení disků

Zájemci, kteří nevlastní discgolfové disky, si je mohou vypůjčit během otvíracích hodin přímo v restauraci. Zápůjčka je zdarma, je třeba jen zaplatit vratnou zálohu 200 Kč za disk.